Laster Hendelser

Kommende Hendelser

Hendelser listenavigering

april 2019
Tur og litteratur-deltakere spiser matpakke ved Mulodden fyr. Foto.

Tur og litteratur

tirsdag 23/04-19, kl 11:00

Revetal bibliotek

Babysang-deltakere i barneavdelingen på Re bibliotek. Foto.

Babysang

tirsdag 23/04-19, kl 11:00

Revetal bibliotek

Bokomslag

Snøen som falt ifjor

tirsdag 23/04-19, kl 19:00

Horten bibliotek

Scenen

Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 24/04-19, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Eventyrrommet, Sandefjord Bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 24/04-19
Illustrasjonsbilde til språkkafé på Larvik bibliotek

Språkkafé

onsdag 24/04-19, kl 13:15

Larvik bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day
Rollespill

MAKEit : Rollespillkveld – Dungeons & Dragons

onsdag 24/04-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 16/01-19,
and Once on Wednesday 30/01-19,
and Once on Wednesday 13/02-19,
and Once on Wednesday 27/02-19,
and Once on Wednesday 13/03-19,
and Once on Wednesday 27/03-19,
and Once on Wednesday 10/04-19,
and Once on Wednesday 24/04-19,
and Once on Wednesday 08/05-19,
and Once on Wednesday 22/05-19,
and Once on Wednesday 05/06-19
Maria Szacinski

Bokprat med Maria

onsdag 24/04-19, kl 17:30

Sandefjordbibliotekene

Andebu bibliotek

Illustrasjonsbilde til Filosofisk hjørne på Larvik bibliotek

Filosofisk hjørne – Erik Gjestvang

onsdag 24/04-19, kl 18:00

Larvik bibliotek

Musikk og poesi

Musikk & poesi

onsdag 24/04-19, kl 18:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

Anne Bugge Næss lesestund

Lesestund for barn

torsdag 25/04-19, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Stokke bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 26/04-19
Illustrasjonsbilde til BokSnakk

BokSnakk – Stavern

torsdag 25/04-19, kl 11:00

Larvik bibliotek

Larvik bibliotek avdeling Stavern

Bokstreif - Holmestrandbibliotekenes bokturné

Bokstreif

torsdag 25/04-19, kl 12:00

Sande bibliotek

+ Legg arrangementene til i din kalender
Translate »