Laster Hendelser

Kommende Hendelser

Hendelser listenavigering

februar 2019
spillkveld2

Spilldag

lørdag 16/02-19, kl 11:00

Horten bibliotek

Foto av gutt med maling på hendene

Vinterferieaktiviteter i barnebiblioteket

mandag 18/02-19 til fredag 22/02-19

Horten bibliotek

Barnebiblioteket

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
illustrasjonsbilde til filmpåbiblo

Vinterferie: filmpåBiblo – Kutoppen

mandag 18/02-19, kl 12:00

Larvik bibliotek

Illustrasjonsfoto. To strikkende hender. Bilde: Pixabay

Strikkekafé

mandag 18/02-19, kl 13:00

Larvik bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day
Brettspill1

MAKEit: Brettspillkveld

mandag 18/02-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 18/02-19,
and Once on Monday 25/03-19,
and Once on Thursday 11/04-19,
and Once on Monday 20/05-19

Vinterferie: tid for perling

tirsdag 19/02-19, kl 11:00

Larvik bibliotek

Bærenett

Åpent verksted – søm av bærenett

tirsdag 19/02-19, kl 14:00

Horten bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 21/02-19,
and Once on Thursday 21/02-19,
and Once on Thursday 21/02-19,
and Once on Thursday 21/02-19
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 20/02-19, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Eventyrrommet, Sandefjord Bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 24/04-19
illustrasjonsbilde til filmpåbiblo

Vinterferie: filmpåBiblo – Battle

onsdag 20/02-19, kl 12:00

Larvik bibliotek

Bærenett

Åpent verksted – søm av bærenett

onsdag 20/02-19, kl 14:00

Horten bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Tuesday 19/02-19,
and Once on Wednesday 20/02-19,
and Once on Thursday 21/02-19,
and Once on Friday 22/02-19
Smash1

MAKEit : SMASH BROS-kveld

onsdag 20/02-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 20/02-19,
and Once on Monday 11/03-19,
and Once on Monday 01/04-19,
and Once on Monday 06/05-19
Bærenett

Åpent verksted – søm av bærenett

torsdag 21/02-19, kl 14:00

Horten bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Tuesday 19/02-19,
and Once on Wednesday 20/02-19,
and Once on Thursday 21/02-19,
and Once on Friday 22/02-19
+ Legg arrangementene til i din kalender
Translate »