Laster Hendelser

Kommende Hendelser

Hendelser listenavigering

desember 2020
Familieforestilling: Det er jul det er jul. Bilde av skuespillerne.

Familielørdag: Det er jul, det er jul

lørdag 05/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Sande kommunelokale

Bokomslag

Flyerfaring gjennom 40 år. Bokpresentasjon ved Kjell Rivelsrud kl. 12

lørdag 05/12-20, kl 12:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

Små julehistorier

Små julehistorier

lørdag 05/12-20, kl 13:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 week(s) on lørdag that lasts 0 day(s) and 1 hour(s), the last of which will begin on Saturday 12/12-20
Bokomslag

Flyerfaring gjennom 40 år. Bokpresentasjon ved Kjell Rivelsrud kl. 14

lørdag 05/12-20, kl 14:00

Holmestrandbibliotekene

Holmestrand bibliotek

Familielørdag: Det er jul, det er jul. Bilder av skuespillerne fra forestillingen.

Familielørdag: Det er jul, det er jul

lørdag 05/12-20, kl 15:00

Holmestrandbibliotekene

Biorama

Karsten og Petras vidunderlige jul

FULLT! Kinotek for barn: Karsten og Petras vidunderlige jul

mandag 07/12-20, kl 11:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

Eivind Luthen Foto Privat

Rundkirkens hemmeligheter ved Eivind Luthen

mandag 07/12-20, kl 19:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Ruinene

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 09/12-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20,
and Once on Wednesday 23/09-20,
and Once on Wednesday 30/09-20,
and Weekly on the same day until Wednesday 16/12-20
Eventyrstund

Eventyrstund

onsdag 09/12-20, kl 10:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Wednesday 09/12-20
Masse-bøker-på-gresset

AVLYST! Litteraturhalvtimen

fredag 11/12-20, kl 12:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 18/12-20
Små julehistorier

Små julehistorier

lørdag 12/12-20, kl 13:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 week(s) on lørdag that lasts 0 day(s) and 1 hour(s), the last of which will begin on Saturday 12/12-20
Gubben og Katten og Nissemaskinen

FULLT! Kinotek: Gubben og Katten og Nissemaskinen

mandag 14/12-20, kl 11:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

+ Legg arrangementene til i din kalender
Translate »