Laster Hendelser

Kommende Hendelser

Hendelser listenavigering

november 2018
Pepperkakeby profilbilde

BLI MED PÅ Å BAKE TØNSBERGLIVET I PEPPERKAKER 

torsdag 29/11-18, kl 08:00 til søndag 30/12-18, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Ruinene

desember 2018
Piken del

Den lille piken med fyrstikkene

søndag 16/12-18, kl 12:30

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

background 20736 1920

Språkkafé

mandag 17/12-18, kl 13:00

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 24/09-18,
and Once on Monday 08/10-18,
and Once on Monday 22/10-18,
and Once on Monday 05/11-18,
and Once on Monday 19/11-18,
and Once on Monday 03/12-18,
and Once on Monday 17/12-18
Brettspillkveld

MAKEit: Brettspillkveld

mandag 17/12-18, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 01/10-18,
and Once on Thursday 08/11-18,
and Once on Thursday 29/11-18,
and Once on Monday 17/12-18
Perling

MAKEit: Perleworkshop : Vi perler pixelart!

torsdag 20/12-18, kl 14:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 20/12-18
Ordfører Alf Johan Svele

Ordførerens time

torsdag 20/12-18, kl 17:00

Hof folkebibliotek

Hof bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
An event every 1 month(s) on that lasts 0 day(s) and 1 hour(s), the last of which will begin on Friday 30/11-18,
and Once on Thursday 20/12-18
Illustrasjonsbilde til EndeligLørdag

EndeligLørdag – filmpåBiblo

lørdag 22/12-18, kl 11:00

Larvik bibliotek

januar 2019
Oddgeir Bruaset

«Der ingen skulle tru at nokon kunne bu» med Oddgeir Bruaset

mandag 07/01-19, kl 19:00

Sande bibliotek

Ina Strøm  Alt dette er Tokyo (1)

Ina Strøm: Alt dette er Tokyo

tirsdag 08/01-19, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Sandefjord bibliotek

03

Bokprat med Maria

onsdag 09/01-19, kl 17:30

Sandefjordbibliotekene

Andebu bibliotek

woman 690216 1920

Bibliotekets lesesirkel

onsdag 09/01-19, kl 18:00

Sande bibliotek

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 08/10-18,
and Once on Tuesday 06/11-18,
and Once on Wednesday 09/01-19
Ina Strøm  Alt dette er Tokyo (1)

Ina Strøm: Alt dette er Tokyo

torsdag 10/01-19, kl 18:00

Sandefjordbibliotekene

Stokke bibliotek

+ Legg arrangementene til i din kalender
Translate »